Бонус старт

dno_bish

Маршал
Сообщения
3,149
Симпатии
2,270
Баллы
519
#1
Хотілось би якось додати масштабності цій події.
Кожного старту відчувається "приплив" нових людей з бонус старту, проте він не однорідний і губиться буквально за день-два.
Як на мене потрібно додати певної унікальності цій події. Щоб це не було з 5 ранку після рестарту, а починалось в умовні 8 вечора, як і основний старт і супроводжувалось якимось новим і цікавим івентом, де в однакових умовах могли взяти участь як "бонус старт" гравці, так і ті, хто вже тут міситься тиждень.

Не знаю як краще це реалізувати. Можливо хтось придумає ідеальний концепт. Але хотілось би відчути ефект від "посиленої" реклами на бонус старти. Бо гравці нові наче й є, але оскільки вони входять на сервер точно такий самий, яким він був вчора, це не відчувається на фоні масовості. Та й якщо хтось зайде зранку, то до вечора він не доживе. Вже зараз видно оці "сэрвэр умэр, го на другой"зранку
 

ll1

Капитан
Сообщения
1,326
Симпатии
456
Баллы
169
#5
Не знаю як краще це реалізувати.
можно в духе лагеря на старте что-то замутить, лока в которой все статы режутся до статов бонус старта на один вечер) (ну или чтобы снимался шмот весь кроме бонус старта), идея максимально сырая и непродуманная, но вектор хотя бы предложу, на 1 вечер давать новчикам возможность быть равными со всем сервером хотя в своем мирке (хотя если там будут только новенькие и их там будет мало, наверняка будет тяхляк)